Kursy dla dzieci

Dla dzieci w wieku od 4 lat, mamy do zaoferowania autorski program nauczania na bazie angielskich piosenek w połączeniu z zajęciami ruchowymi.

 

Dzięki temu programowi Państwa dzieci będą miały możliwość połączenia doskonałej zabawy z intensywną nauką, a w wieku 7 – 8 lat będą kontynuować naukę na kursie dla dzieci które umieją już czytać i radzą sobie z pisaniem.

 

Zajęcia,dla najmłodszych wykorzystują gry i zabawy językowe, które z jednej strony pozwalają na odprężenie, a z drugiej dają świetną możliwość doskonalenia zdobywanej wiedzy i umiejętności.

 

Każdy rodzic jest nie tylko na bieżąco informowany o postępach swojego dziecka, ale również otrzymuje dostęp do materiałów, które wykorzystujemy podczas zajęć. Wszystkie piosenki i ćwiczenia dla dzieci i rodziców są dostępne w internecie.

Ponadto opiekunowie naszych najmłodszych uczniów mogą również uczestniczyć w zajęciach wraz z dziećmi.

 

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dla nich specjalną salę multimedialną, w której dzieci mogą przeżyć swoją przygodę z angielskim korzystając podczas nauki z interaktywnych ćwiczeń, fragmentów ulubionych filmów i kreskówek.