Kursy dla dorosłych

Wróciłeś z zagranicznych wakacji, a brak języka sprawił, że poczułeś się sfrustrowany?

 

Może brakuje Ci kontaktu z językiem obcym i czujesz, że słówka i zwroty, którymi wcześniej operowałeś gdzieś “wyparowały”, wciąż rozumiesz język obcy, ale mówienie przychodzi Ci z coraz większym trudem?

 

Może po prostu chcesz wyjść z domu i na chwilę oderwać się od szarej codzienności a przy okazji spędzić owocnie czas, wśród ciekawych ludzi w Twoim wieku o podobnych zainteresowaniach?

 

Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na któreś z powyższych pytań, nie wahaj się. Skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci optymalne rozwiązanie.

 

Trudno uwierzyć, że w metodzie bezpośredniej nawet ludzie nie mający wcześniej kontaktu z obcym językiem, mówią już od pierwszych zajęć.

Skupiamy się przede wszystkim na mówieniu i rozumieniu ze słuchu – to ponad 80% lekcji. Co jakiś czas również ćwiczymy czytanie. Gramatyka jest na drugim planie i jest wprowadzana “przy okazji”.

Biorąc pod uwagę fakt, że dorośli nie mają tyle czasu na naukę w domu co młodzież i dzieci, system zbudowany jest tak, aby na każdych zajęciach powtarzać materiał z poprzednich lekcji.

Powoduje to, że efekty widoczne są bardzo szybko – po zaledwie kilku lekcjach kursanci mówią pełnymi zdaniami.