Let’s GO! – korepetycje, kursy, tłumaczenia

Szkoła językowa i biuro tłumaczeń „Let’s GO!” Od 2004 roku ma swoją siedzibę w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to niewielkie miasteczko i można zaryzykować stwierdzenie, że wszyscy się tutaj znają.  Taka atmosfera sprzyja budowaniu zaufania i długotrwałych relacji.

My również staramy się poznać każdego z naszych klientów i ich potrzeby.  W każdym wypadku staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, żeby jak najlepiej dopasować się do indywidualnych preferencji.

W naszych kursach uczestniczą często całe rodziny. Dzieci oraz ich rodzice poznają i utrwalają języki na osobnych zajęciach odpowiednich dla ich wieku i zainteresowań. Dzięki temu rodzice mają pełną kontrolę nad postępami swoich podopiecznych przy okazji swoim uczestnictwem w zajęciach dają im dobry przykład.

Let’s GO! To coś więcej niż tylko szkoła językowa. Wspólnym celem osób, które do nas przychodzą niezależnie od wieku jest rozwój swoich umiejętności przy okazji nawiązują się tutaj znajomości i przyjaźnie.

Chociaż szkoła i biuro tłumaczeń ma siedzibę w małym mieście, nie przeszkadza nam to w realizowaniu śmiałych projektów wraz z naszymi klientami.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności świadczyliśmy usługi w Europie i Azji, w takich krajach jak m.in. : Chiny, Niemcy, Włochy.

Z uwagi na fakt, że Kalwaria Zebrzydowska słynie od ponad 400 lat ze stolarstwa a także produkcji obuwia specjalizujemy się w świadczeniu usług dla przemysłu drzewnego i obuwniczego.

Jesteśmy na bieżąco regularnie uczestnicząc z naszymi klientami w targach branżowych na całym świecie.

Zapraszamy do współpracy!

Jerzy Wąsik